בלוג | 27 באוקטובר 2017 | 3 תגובות

"לילד יכולים להיות יותר משני הורים"

ח"כ מרב מיכאלי הופיעה בטלוויזיה האוסטרלית, פיזרה כמה נתוני כזב והציעה שהממשלה תחליט מי יגדל כל ילד וילד. לאחר שהרב חיים נבון העלה קישורים לדבריה בחשבון הפייסבוק שלו, אנו בודדנו את קטעי הווידיאו ותרגמנו את הקטעים הרלבנטיים. תגובת הציבור היתה פנומנלית, והיא אילצה את כלי התקשורת שניסו להתעלם מהפרשה, להתייחס אליה בכל זאת.

כך כתבנו על הנושא ב"ערוץ 7":

ח"כ מרב מיכאלי (המחנה הציוני) הופיעה בטלוויזיה האוסטרלית בחודש ספטמבר והסבירה שהמשפחה הגרעינית היא המקום המסוכן ביותר עבור ילדים – טענה שמנוגדת לחלוטין למחקרי האמת בנושא.

מיכאלי – שאין לה ילדים משלה – הציגה תוכנית לפיה המדינה היא שתחליט מי יגדל כל ילד וילד. אלה לא חייבים להיות הוריו הביולוגיים, הסבירה, וייתכן שמספר המגדלים יהיה גדול משניים.

הרב חיים נבון התייחס לדבריה של מיכאלי בפייסבוק וכתב: "זו התוכנית של יו"ר סיעת המחנה הציוני (מיל.) לילדים שלכם. בתוכנית טלוויזיה באוסטרליה הצהירה ח"כ מרב מיכאלי כי המשפחה הגרעינית היא המסגרת המסוכנת ביותר לילדים (זהו שקר גמור; אין-ספור מחקרים מרחבי העולם מוכיחים שהמסגרת המגוננת ביותר לילדים היא לגדול עם אביהם ואמם הביולוגיים).

"עוד הוסיפה מיכאלי כי את הילדים צריכים לגדל לאו דווקא הוריהם הביולוגיים, אלא מבוגרים שהמדינה תקבע שהם כשירים וראויים להורות. לשאלתה הנדהמת של המנחה, האם המדינה תקבע זאת, השיבה מיכאלי: כולנו נקבע זאת באופן דמוקרטי. מצביעי מפלגת העבודה, רק שתדעו באיזה עתיד אתם בוחרים לילדיכם", הוסיף הרב נבון.

מיכאלי מקדמת בימים אלו הצעת חוק לחינוך חינם מגיל שלושה חודשים, בטענה כי "ילדות וילדים הם העתודה והעתיד של החברה והמדינה שלנו, לא עניין פרטי". בעקבות המחאה החברתית של 2011 קידם השמאל חוק לחינוך חינם מגיל שלוש. כשהחוק עבר, התברר שהחינוך הוא לא רק חינם, אלא גם חובה. אכיפתו מבוצעת בהדרגה.

הרחקת ילדים מהוריהם ופירוק התא המשפחתי המסורתי באמצעות תעמולה פמיניסטית, חוקים מעודדי-גירושין, החלשת הסמכות ההורית בשם "זכויות הילד" ועידוד מתירנות הן טקטיקות עריצות קומוניסטיות שהיו נהוגות בעבר בקיבוצים, כמו גם בבריה"מ שלאחר המהפכה ובסין של מאו דזה דונג.

נכתב על ידי: גיל רונן

גיל רונן, מייסד "הפמיליסטים", יליד 1964. אבא של ארז ותמי, עתונאי, תושב חדרה. הקים ב-1987 את עמותת "אור אדום" שפעילותה הובילה להקמת המחלקה לחקירות שוטרים (מח"ש) במשרד המשפטים.

הנושא נגע לליבך? חלוק אותו עם אחרים!

פרסם בפייסבוק פרסם בטוויטר

3 תגובות

ווואי אימלה!!! התא המשפחתי הוא זה שמחזיק את האדם ביציבותו, מעניק לו פינה חמה, מקום בטוח והמון אהבה. אם ישנן משפחות (אפילו אם הן רבות) שלא מצליחות לקיים תא משפחתי נורמאלי ויציב יש לעזור להן. יש לחנך בני נוער במקום הלימודים בתיכון כיצד יש לקיים תא משפחתי טוב, יצב, חזק ומעניק למשפחה את הזקוק לה.
אם יפרקו את המשפחה נאבד צלם אנוש. !לא יהיה לאדם שייכות למקום מסויים, מקום שאוהבים אותו באהבה שאינה תלויה בדבר. הורה בהכרח אוהב את בנו אפילו כשהבן לפעמים מחזיר רעה תחת טובה.
יש ללמדינו כיצד מחנכים נכון, איך להיות הורים טובים! יש למשפחה ערך פוטנציאלי גבוה שאפשר לממשו וגם אם יש משפחות שבהם לא ככ הולך..צריך לראות איך ממגרים את התופעה; שכן יצליחו הורים למלא את תפקידם. לא למחוק את תפקידם של ההורים כליל.

אם באמת רוצים בטובת הילד, אז מה שהילד הכי צריך זה משפחה יציבה (משפחה ביולוגית שאוהבת אותו בעצם היותו ולא לפי המראה וכו') אך אם יעבירו אותו לאדם אחר, האדם יכול פתאום להשמיט את האחריות מידיוה שהרי המדינה לא יכולה @באמת@ לדעת מי יהיה הורה טוב וגם אם נמצא אדם העונה על ההגדרה הנ"ל אולי הוא יתחרט? מה יהיה אז על הילד?

שירה שמואל

1/7/2018

אחת שלא היתה הורה אומרת להורים איך לעש6ת זאת

גאסטין

7/13/2018

מירב מיכאלי,פשוט חולה בנפשה.הגידול המספרי באנשים המחזיקים בדעות כשלה,רק מחלישה ומערערת היא בריאות נפשם של הילדים והחברה בישראל בכלל.כתוב בתורתנו הקדושה,בספר דברים על התקופה של סוף הגלות,המקדימה לבוא הגאולה:"והיית משוגע ממראה עיניך אשר תראה".כיוון שזה כבר מתקיים לנגד עינינו,אין ספק שגם הטוב המובטח לאחריו-הגאולה השלימה ע"י משיח צדקנו-ממש בפתח.הבה נתכונן לה ע"י התחזקות איתנה בהוספה של מעשים טובים ומצוות.(אופס-נפלט לי,סליחה על המילה האחרונה(הנחשבת אולי לגסה בעיני רבים,לצערנו).

יצחק אורגד

8/23/2018

השאירו תגובה בדף הזה