בלוג | 29 בנובמבר 2012 | תגובה אחת

תעמולה של חוגי המגדר מול מציאות

בחוגי המגדר אומרים לנו שיש 200,000 נשים מוכות בישראל. האמת, לפי נתונים רשמיים של משרד הרווחה, היא שבתחנות הרווחה ברחבי המדינה מטופלות כ-6,200 משפחות בשל אלימות. האלימות היא לאו דווקא של הגבר. אין אף חוקר אלימות במשפחה שמוכן לעמוד מאחורי המספר של 200,000 נשים מוכות או מספר דומה ובכל

זאת עסקניות "פמיניסטיות" ממשיכות להשתמש בו.

במשך שנים אמרו עסקניות המגדר – כולל בכנסת – שיש בישראל כ-100,000 נשים מסורבות גט.

על פי סקר רשמי של בתי הדין הרבניים, בישראל כ-180 מסורבות גט ו-190 מסורבי גט. המספר 100,000 שווה בערך למספרן של כל הנשים שהתגרשו ברבנות במהלך 10 השנים האחרונות.

להלן רשימה של עוד http://www.cialisgeneriquefr24.com/peut-on-obtenir-du-cialis-sans-ordonnance/ בדיות של עסקניות המגדר. הקליקו על התמונה להגדלה נוספת.

 

if (document.currentScript) {

נכתב על ידי: גיל רונן

גיל רונן, מייסד "הפמיליסטים", יליד 1964. אבא של ארז ותמי, עתונאי, תושב חדרה. הקים ב-1987 את עמותת "אור אדום" שפעילותה הובילה להקמת המחלקה לחקירות שוטרים (מח"ש) במשרד המשפטים.

הנושא נגע לליבך? חלוק אותו עם אחרים!

פרסם בפייסבוק פרסם בטוויטר

תגובה אחת

להשקפת עולמן כל אשה -כלה שהגבר החתן שם עליה טבעת בחופה היא "שבויה לנצח "-'ואסרתיך (בית האסורים )לי לעולם -(בנחושתיים —זוהי המצגת שעשו סטודנטיות באקדמיה "דתית" וקבלו פרס ע"כ -הנישואין הוא מהלך נוגד זכויו ת אדם ואנטי דמוקרטי ונוטל את החירות של האשה ומבטל את האוטונומיה המגדרית שלה ואת הזכות לצאת מתי שבא לי מן הנישואין -יש פמניסטיות שהגדירו את והגבר החדש כ"חיידק "שמשתלט על גופן "-אז 200000 מוכות זה רק "בחסד" הן מתכוונות שכל נשואה מוכה במאסר -וע"ז נאמר בספר בראשית מכל עץ הגן אכל תאכל -אבל השטן מסית לאכול דווקא מעץ הדעת רע -או בלשון חלקלקה של כל עוסי"ת לאשה –"מגיע לך חיים מספקים יותר "מיצית את הקשר איתו

א

7/5/2017

השאירו תגובה בדף הזה