כנס | 7 בינואר 2010 | 2 תגובות

כנס "מי יציל את המשפחה?"

כנס "מי יציל את המשפחה" שנערך ב"בית דורון" בר"ג (21.12.10) ביוזמתם וארגונם של "הפמיליסטים" אירח את ח"כ יוליה שמאלוב-ברקוביץ' (קדימה), חברת הכנסת הראשונה שרוצה לקחת על עצמה את שחרור האבות ממצבם הנוכחי, כחלק ממהלך פרו-משפחתי כולל שמטרתו העיקרית טובת הילדים ועתיד העם. מלבד ח"כ שמאלוב-ברקוביץ' נטלו חלק גיל רונן ועודד בריברם מ"הפמיליסטים", עו"ד לענייני משפחה חגית לב, עו"ד תמר הר-פז מ'פורום נשים ציוניות', עומר פלוטקין מארגון "שני הורים" ויאיר תיבון מעמותת "הקשב"ה".

בתמונה למעלה: ח"כ שמאלוב-ברקוביץ', עו"ד חגית לב, עומר פלוטקין, יאיר תיבון.

בתמונות למטה, בכיוון השעון: ח"כ שמאלוב-ברקוביץ', עודד בריברם, עומר פלוטקין, יאיר תיבון, עו"ד תמר הר-פז, ח"כ שמאלוב-ברקוביץ', עו"ד חגית לב, גיל רונן, עומר פלוטקין.

ח"כ שמאלוב-ברקוביץ (2 סרטים):

גיל רונן (2 סרטים):

קטעי וידאו נוספים כאן.

נכתב על ידי: גיל רונן

גיל רונן, מייסד "הפמיליסטים", יליד 1964. אבא של ארז ותמי, עתונאי, תושב חדרה. הקים ב-1987 את עמותת "אור אדום" שפעילותה הובילה להקמת המחלקה לחקירות שוטרים (מח"ש) במשרד המשפטים.

הנושא נגע לליבך? חלוק אותו עם אחרים!

פרסם בפייסבוק פרסם בטוויטר

2 תגובות

גיל שלום! אשמח לשוחח עמך אם אפשר

נ.

1/16/2011

ח"כ שמלובה-ברקוביץ' צודקת! אני חותמת תחת כל מילה!מספיק לרוץ ולהתלונן על כל מילה טובה של גבר!מינים קיימים כדי שיהיה הבדל ביניהם. אל תאפכו אותנו – את נשים ל"טובריש'",למלשינות בכל מחיר, לחלשות שלא יודעות לשים גבר במקום לבד!
איך אפשר להצטרף לארגון שלכם?

אילונה

1/22/2011

השאירו תגובה בדף הזה